Opel Zafira 2.0 Diesel -03

Shitet nga: Hamit 04 Qer 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Opel Zafira 2.0 Diesel 2003 . 170,000 km Te Kaluara Me Liber Te Servisit .. E Ardhur Nga
Zvicra Para Me Shume Se 1 Vit .
Vetura Posedon :

Klime Automatike ,

Regjistrim deri me 02.04.2016
Dy Uleset E Para Me Nxemje ,

7 Ulese ,

Marsh Automatik ,

Motorin Eko Tec ,

Uleset Te Lekures , Dhe

Nje Fellne Rezerve ( Indentike Si Tjerat ).

Per Me Shume Informata Kontaktoni Ne Numrin E Pronarit : 044 / 876 - 864 . . .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim