Opel Zafira 2.0 diesel -02

Shitet nga: Auto salloni "Drini" 28 Shk 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Opel zafira

2002 manual dizel 2.0
192 000km te kaluara
7 ulse me klim me dogan dhe te gjitha opsionet e tjera
Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike


Per me shum informacione na vizitoni ose na kontaktoni ne nr tan te telefonit 044140893/044418737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim