Opel Zafira B 1.9 CDTI -06

Shitet nga: Opel 11 Maj 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Opel Zafira1.9 CDTI eshte i ardhur nga zvicrra (CH) un jam shoferi i pare ne RKS eshte 2005 ne fund te dhjetorit llogarite si 2006, eshte ngjyr e zez metalike, eshte me 7 ulse,

88 KW - 120 PS -- 6 Shpejts,
ABS - ESP - Airbag,
2 QELSA,
Klimatronik - Tempomat - Bortkompjuter,
Komanda ne timon,
Navi - Cd Player,
Gjama Elektrike + Kollor fabrikisht,
7 Ulse,
Drita te mjegulles,
Vetura eshte shum shum e paster Brenda dhe Jasht,

Fotot jan origjinale te saj,

210.000 Km te kalume me Liber te servisit te rregullt

Per me shum kontaktoni ne numrin : 044 179 691 | 049 179 691
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim