Opel astra H DIZELL 1.7.tabel Gjemani

Shitet nga: opel astra 13 Qer 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë

Mundemi edhe ne viber me kontaktua 004917640230576


VETURA GJENDETE NE GJERMANI PO ME MARRVESHJE E SJELLIMI NE KS --

VETURA : OPEL ASTRA - H .. MOTOR ECOTEC ..

1.7 CD-TI e kuQe ..

NGJYRA : E ZEZE ..

VITI I PRODHIMIT 07.03.2005

_______________________________
Vetura posedon ..
______________
Airbag ..
Vollanin me levizje ..
Komand ne vollan ..
Xhamat e par me rrym ..
Pasqyret me rrym ..
Ulset me levizje .. edhe e pasagjerit ..
Tempomat ..
Bord compjuter ..
5 dyer ...
Kasetofon fabrikisht .. .Audio dhe navigacin.
Me klim Funksionale ..
6 Shpejtesi
Mbyllje me pilot + mbrenda ne vetur mbyllen dyrt me pull
Hargjimet e vogla ..

ME Daten 15.08.2014 ju ka ba SERVISI:

Rrypin dhomzore e ka te ndrume koplete dhe servisi e ka te kryme

4 diska koplete

Ule dhe koplete filterata .

Alternatoori te ri

Anllaseri te ri

Akumllatorri te ri

_
Vetura o ne gjendje te mir teknike edhe ate optike shum në gjendje te mir ..
Qmimi me marrveshje.Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim