Opel corca 2009 -09

Shitet nga: florim 03 Pri 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Opel Corsa 2009
1.4 benzin,eco motor,motorrin me zingjir,130 mij te kaluara
Goma te reja te veres,edhe 10 muaj rexhistrim,ka klimen xhamat me pulle, nuk eshte peng ne banke as hipotek etj, eshte kerr personal dhe eshte ne gjendje shume shume te mire, e kam pruar vete nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim