Opel meriva -04

Shitet nga: fatmiri 03 Gsh 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet opel meriva 2004 e regjistruar ne rks deri me 25 5 2016 goma te veres te reja klim funksionale qmimi 4300 ero na kontaktoni ne 044651 544 dhe 049 875 836
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim