Opel meriva 1.7 dizel -05

Shitet nga: xxxx 27 Shk 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Prishtinë
opel meriva 17 dizel 2005

pa dogan

abs
esp
klim
190000km tkaluara tgarantuar me liber servisi
sot i ardhur nga gjermani
shum i ruajtur
i ka tgjitha
edhe goma dhe fellne te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim