Opel omega regjitrim ka plin benz shum gjendje t..

Shitet nga: besim 30 Mar 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

530 EUR

Komuna: Prishtinë
omega asht teper e mir dhe e majtur mir ka goma te reja baterin e re asht trapa shum mir kerkun nuk kerset gropav ka vozitje stabile ka regjistrim edhe nja 15 dit poashtu ka sigurim per me dal jasht vendit kosoves me ni fjal asht kerr per me majt hargjimet i ka shum te vogla me plin mrena e ruajtne e per ma shum muni me ardh me pa kerrin e me provu po mujna me bo ndrru me
naj motorr skuter qmimin me pare e ka 530 kurse me ndrrim 650 ok flm per ma shum kontakto 044 341883
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim