Opel vectra 2004 regj: deri nentore 2015.rks01. ..

Shitet nga: Albert 18 Mar 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes opel vectren 2.0 diesel manual ne gjendje te mire , per me shum info lajm.. Ne tel: ose ne email. Vetura eshte me timon anglez e doganuar dhe ka regjistrim (RKS 01)deri nentore 2015 .mund te kontaktoni edhe ne viber 0037745243492
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim