Opel zafira qe 3 muaj e doganuar dhe regjistruar..

Shitet nga: arsim 07 Pri 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Komuna: Prishtinë
opel zafira klim airbeg karrigat me nxemje dhe qe 3 muaj e doganuar e ardhur nga austria regjistrim deri dhjetor 2015 osht e rujtne shum gjendje perfekte osht 7 ulse ika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim