Opel Antara 2.0cdTi

Shitet nga: Gezim B. 27 Gsh 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 300 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Antara
Vetura nga Italia ka ardhur ne fundvitin 2014. I posedon pothuajse te gjitha paisjet extra. E sapo servisuar dhe ne gjendje shum te mire teknike. Gjithashtu gomat e dimrit.!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim