Shes veturen OPEL ASTRA 1.9 GTC dizel!l

Shitet nga: Remzi Syla 21 Mar 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Antara
Shitet vetura OPEL ASTRA 1.9 Dizerll, viti i prodhimit 2007 e sapo ardhur nga Zvicrra!

Vetura posedon : klim, centrall, airbag, tempomat, abs, espe, goma te reja, librin e servisave etj

Vetura eshte ne gjendje shum te mire dhe te rregullt, me kontroll teknike ( ekspertiz ) te ber ne zvicerr!

Te gjith te interesuarit mund te na kontaktoni ne Tel: 044/462/233 <> 049/518/088
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim