Opel Astra

Shitet nga: Edita 01 Shk 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Viti: 2014
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
shes opel astra eshte I ri dhe me regjistrim deri maj 2016. Me servisim te rregullt dhe me system te muzikes te instaluar . eshte bler me 0 kilometrazh ende ka garancion .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim