Astra 1.7 dizel '95

Shitet nga: Leotrim 03 Shk 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 460 EUR

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes opel astra dizel 1.7 i thjesht regjistrim edhe 3muj .
Vetur familjare shpenzimet e vogla me te gjitha serviset e kryera 2 pal guma veres +dimrit , vetura ka qendruar ne garazh te mbyllur vetem vetes eshte vozit ne gjendje te shkelqyer optike dhe teknike qmimi shum i volitshum , i diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim