Astra 2.0 DTI Karavan

Shitet nga: Astra 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet NUK NDERROHET ME ASGJE:
Opel Astra 2.0 DTI Karavan Njoy
Kilometra te sakta 158000,
Prej dores se pare ne Gjermani Me libreze dhe liber servisi
Klime manuale
Me dy çelsa
Motor me Zingjir
Nderrues Automatik
Me regjistrim 12 muaj ne emrin tim
Regjistrimi i pare ne Kosove, ( vetë e kam doganu dhe regjistru)
Nuk i mungon Asgje
mbrapa ka Kuke dhe senzore rikferci funksional
posedon dy pale goma dimer dhe vere.
Servisi i kryer ne gjermani per njezet mije kilometra te gjitha te kryera dhe TUV per dy vjete validitet ...
NUK BEJ NDERRIM.
mund te perkthehet mbrenda dites.
Qmimi eshte fiks dhe nuk flas per me lire. 5200 EURO
Nuk i mungon Asgje....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim