Astra H Cosmo

Shitet nga: Nik 03 Pri 00:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
1.7 CDTI

AIRBAG
ABS
SERVO
KLIME
5 SHPEJTESI
DRITARET ELETRIKE
PASQYRAT ELEKTRIKE
CD PLAYER
KOMANDA NE TIMON
2 PALE GOMA DIMER DHE VERE
MBYLLJE QENDRORE ME 2 PALE CELESA ETJ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim