FLM U SHIT

Shitet nga: faton gashi 04 Pri 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet vetura opel astra 1.7 cdti
E posa diganuar dhe e rexhistruar rks
Vetura posedon
Klim funkcionale
Abs central hidraulik
Mbyllje qendrrore
Fellne goma reja veres
Gjamat me rrym
Kasetofon me usb
Ne gjendje perfekte
Nuk ka nevoj per i nvestime
Nuk osht hipotek
mundsi ndrrimi
Vetura ka ardhur nga CH
045424646
044499239
faton gashi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim