Flm merr jep u shittttr shes opel astra 1.7 dizell

Shitet nga: ----- 12 Dhj 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 650 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
shes opel astra 1.7 dizell ne gjendje shum te mir teknike dhe optike ngjyra e kuqe goma te mira dimri muzik ekstra per me shum na kontaktoni ne nr e telit 044 73 72 70
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim