OPEL ASTRA 1.4 16v 1998 ME TABELA TE HUAJA

Shitet nga: Astra 03 Nën 00:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

799 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
OPEL ASTRA 1.4 16v MOTORRIN ECO TEC ME KLIM FUNKSIONALE XHAMAT ME RRYM PASQYRET ME RRYM DHE NXEMJE VETURA ESHT TIP TOP ESHT ARDH NGA ZVICRA PA ASNJE PROBLEM NGJYRA VISHNJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim