OPEL ASTRA 1.7 55 KW -02

Shitet nga: ope astra 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
SHES OPEL ASTRA 1.7 55 KW 2002,KA KLIM KA PULLA NE VALLON DHE ESHTE NE GJENDJE TEKNIKE SHUM TE MIRE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim