OPEL ASTRA DIZELL KARAVAN 2.0

Shitet nga: kujtim 22 Shk 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet astra g 2.0 disell ne gjendje shun te mir seriviset te gjitha te kryera me koh ska nevoj asgje per investim nuk esht i bam ndeshje asnjeher qe 3 vjet veq un e voziti gjendjen shum te mir shum i paster mrena dhe jasht POSEdON KLIM ABS AIR BAG TIMON HIDRAULIK GOMATVE REJA CENTRAL regjistrim ka edhe 9 muj veura esht prrfekte e sidomos per familjar 044656630
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim