OPEL ASTRA FULL EXTRA NGA ZVICRA

Shitet nga: FLAMUR 19 Jan 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
SHES OPEL ASTRA NGJYRA KALTER METALIKE PA ASNJE GERVISHJE 2.0DTI VETURA PERMABAN KLIMELEKTRONIKE NAVIGACION TEMPOMAT CENTRALL 2 QELSA GJAMAT ELEKTRONI PASQYRE ELEKTRONIKE FELLEGE TE BUKURA ABS AIRBAG KILOMETRA 192.000 ME LIBER SERVSIS KASTEFON CD FABRIKISHT T OPELIT PER MRENDA ESHT EKSTREM E RUAJTUR DHE E BUKUR INSTRUMENTABEL DHE KAZALK NGJYR BARDH VETURA NUK KA NEVOJ PER ASNJE INVESTIM NAVIGACION FABRIKISHT TEMPOMAT NGJYRA E 1 FABRIKISHT ESHT E ARDHUR NGA ZVICRA PER ME SHUM MUND TE NA KONTAKTONI NE NR. QE SHINI NE EKRAN 044 129 951 OSE 049 644 577 PO ASHTU EDHE NE VIBEER NE NR EKRANI MUND TE NA KONTAKTONI PRES BLERS SERIOZ VEURA ESHT FULL EKSTRA PER ME SHUM MUND TE NA KONTAKTONI NE NR. QE SHIHNI NE EKRAN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim