OPEL ASTRA G 1.8i AUTOMATIK 1.6V-00

Shitet nga: TONI 11 Jan 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 333 EUR   3 899 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet Vetura OPEL ASTRA G SPORT
1.8 ECO TEC
AUTOMATIK
KLIM AC
AIRBAG
RADIO CD
RKS.KA REGJISTRIM DERI NE PRILL 2016 ESHT NE GJENJE TIP TOP..PRISHTINE..

NE gjendje SHUME TE MIRE super te Mire teknike dhe optike i ardhur nga Zvicrra....
1 pronare ne kosove..

Ju Mirpresim
+377 44 637211 WAIBER BYLBYLI..
+4915207465256 WAIBER TONI......
OFERTE SUPER SPECIALE...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim