Opel ASTRA 1.7 DTI EXTRA Model "Elegance" 2003

Shitet nga: Opel ASTRA 03 Tet 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel ASTRA 1.7 DTI EXTRA Model "Elegance" 2003
-Shitet Opel ASTRA 1.7 DTI -
Vetura eshte e doganuar dhe e regjistruar ne RKS deri ne 05.2016.Vetura eshte ne emer tim personal , per prejardhjen e vetures dhe per dokumentacion ju japim garancion ndersa per gjendjen teknike te automjetit mundeni ta dergoni kontrolloni dhe verifikoni ku ju deshironi.

-Viti i prodhimit 2003 ,
-Motorri 1.7 DTI -

-Ndrruesi i shpejtesive manual 5 shpejtesi + Mbrapa
-Ngjyre e kaltert e mbyllet metalike ,,
-5 dyer ,
-5 ulese ,
-Paketi i paisjeve ELEGANCE
-Klime funksionale
-ABS,
-ASR,
-Mbyllje qendrore ,
-CD player origjinal i OPELI-t me komanda ne timon,,
- Te gjithe Xhamat elektronike ,
-Xhamat color fabrikisht ,
-Timoni multifunksional me audio komanda.
-Instrument tabela me crom,
-Allu fellga origjinale + MS shume te mira etj.etj.
VREJTJE: Vetura eshte komplet e posa servisuar (Seti i rrypit me dhembezor,shpanerat,pompa e ujit poashtu posa iu eshte servisuar edhe klima iu eshte ndrruar radiatori i klimes i ri si edhe eshte servisu dhe eshte mbushur klima ,poashtu iu eshte bere ndrrimi i vajit filterave etj ne servis te autorizuar te opel)Vetura eshte e mirembajtur dhe nuk ka nevoje asnje cent me investu ne te.Vlene te ceket se eshte nje veture shume e pershtatshme per te gjitha moshat , nje veture familjare dhe shume ekonomike me hargjime minimale per kubikazhen te cilen e posedon.
Per me shume info kontaktoni ne U SHIT VETURA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim