Opel Astra -00

Shitet nga: Syla 20 Dhj 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet Opel Astra Vetura Posedon Klim, Centrall , Gjamat Me Rrym , Air Bak , Cd Player , Goma Dimri Vetura Ka Regjistrim edhe 10 Muaj Eshte Ne Gjendje Shum Te Mire Per Me Shume info Kontaktoni ne nr 044780685 dhe 049201422
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim