Opel Astra -93

Shitet nga: ilir 12 Gsh 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
shitet opel astra osht e qlajmrume denim nuk ka boj dhe drim 1.4 kobik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim