Opel Astra CDTI -04

Shitet nga: Lorik 21 Mar 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet Opel Astra Gjendje te mir me 6shpejtesi me rikferc 7 si dhe ka sistemin sport edhe ka KlimTronik
Qmimi vlen te ceket me pare Kesh ?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim