Opel Astra J 1.7 CDTI 110ps

Shitet nga: Jakup 25 Tet 07:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 200 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet Opel Astra J, 1.7 CDTI, eshte e importuar nga Zvicra, dhe rexhistruar ne tabela RKS, para 1 jave.

Vetura eshte ne gjendje te shkelqyeshme, sikurse e re, te kryera serviset i ka: Rrypin dhemzor (SET), vajin dhe krejt filterat. Ne veture nuk ka nevoj me investu asnje cent, nuk eshte ne hipoteke perkthimi mund te behet menjeher.

Per gjdo informat ju lutem me kontaktoni ne numer telefonit:

044247973

Jakup
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim