Opel Astra

Shitet nga: Syla 13 Dhj 02:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet Vetura Opel Astra Vetura posedon Central , Abs , Klim , Gjamat me rrym , Goma te Dimrit me Fellne , Kasetofon me Cd si dhe USB Regjistrim ka edhe 10 Muaj per me shume mund te kontaktoni ne nr e tel. 044780685 dhe 049201422 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim