Opel Astra 1.4

Shitet nga: Vali 24 Shk 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel Astra 1.4 Viti 1997, ne gjendje te shkelqyeshme teknike dhe optike.


-ABS,
-AIRBAG
-Libër Servisi
-Pa Doganë
-GJAMA ELEKTRONIK
-Interier shum te ruajtur
- Cd-Radio
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim