Opel Astra 1.6

Shitet nga: Vigan 01 Mar 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 299 EUR

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Vetura Posedon
Goma te Mira
Regjistrim 6 muaj
Interier te pastert mrena dhe jasht
Cd Player
Felga Alumini
Per me shume info
044 780 685
Viber > +377 44 534 435
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim