Opel Astra 1.7 CDTI FULL EXTRA

Shitet nga: Blend 17 Jan 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes veturen Opel Astra 1.7 CDTI dizell ne gjendje te shkelqyeshme teknike dhe optike gjithashtu , vetura eshte full extra : Tempomat, Bordkompjuter, Mates Temperature, Rrotkapne Origjinale per Opel Astra, Panorama, Senzora Parkingu, Mbyllje e vetures dhe e xhamave elektronike, Timon me komanda etj etj.Te gjitha serviset e kryera dhe gjithashtu 1 vit regjistrim. Per me shume na kontaktoni ne numrin e siperpermendur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim