Opel Astra 1.7 DTi-02 me dogan te paguar

Shitet nga: Auto Salloni Mitrovica 05 Nën 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel ASTRA 1.7 DTi-Karavan
55kw-68ps
1686cc
2002
Abs
Air bega,
CD player
Klima
Fellne me goma Te Mira,
5 Dyer
5 ulese,
Etj,etj

Vetura eshe me dogan te paguar ju mbetet homologimi dhe sigurimi,gjendja e vetures eshte Ekstra........


Ju mirepresim Auto Sallon MITROVICA- Vushtrri

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim