Opel Astra 1.7 Dizel -05

Shitet nga: egzonii 30 Gsh 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes opel astra 1.7 dizel
* Viti i Prodhimit 25.12.2004
* KlimTronike
* Senzor Parkingu
* Xhamat Elektronik
* Regjistrim ka 1 Vit Te Plot
* Opeli Osht ne Gjendje Shum te mir Teknike si dhe Optike
* Per ma Shum info Kontaktoni ne keta nr. 044-500396 ose 049-568247 +37744500396

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim