Opel Astra 2.0 DTI Karavan -04

Shitet nga: Astra 19 Jan 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet :
Opel Astra 2.0 DTI Karavan Njoy
Kilometra te sakta 192000,
Prej dores se pare ne Gjermani Me libreze dhe liber servisi
Klime manuale
Me dy çelsa
Motor me Zingjir
Nderrues Automatik
Me regjistrim nje vit ne emrin tim
Regjistrimi i pare ne Kosove, ( vetë e kam doganu dhe regjistru)
Nuk i mungon Asgje
mbrapa ka Kuke dhe senzore rikferci funksional
posedon dy pale goma dimer dhe vere.
Servisi i kryer ne gjermani per njezet mije kilometra te gjitha te kryera dhe TUV per dy vjete validitet ...
mund te perkthehet mbrenda dites.
Qmimi 5200 EURO
Nuk i mungon Asgje....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim