Opel Astra 2.0D -02

Shitet nga: Astra 05 Tet 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes opell astra 2.0 ne gjendje te mire teknike dhe optike, ka regjistrim deri me 31.07.2016.
Posedon klime, airbag, mbyllje qendrore, gjama elektrik etj.
Cmim super i volitshem
Per me shum informata mund te na kontaktoni edhe ne viber ne numrin 044800076
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim