Opel Astra CDTI -10 U Shit

Shitet nga: ... 13 Sht 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
SHES OPEL ASTRA 1.7 CDTI ECOFLEX(eimportuar nga GJERMANIA
VETURA POSEDON:

VITI I PRODHIMIT 12/11/2009
6 SHPEJTSI
ESP
ABS
AIR BAG
LIBER SERVISI
2 QELSA
KLIMATRONIK
SENZORA SHIU
KOMANDA NE VOLLAN
BOARDCOMPUTER
TELEFON&BLUETOOTH
GJAMAT ME RRYM
PASQYRET ME RRYM&ME NXEMJE
DRITAT AUTOMATIKE
VETURA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE SI BRENDA DHE JASHT
ME DOGAN
NR:044 175 483
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim