Opel Astra G

Shitet nga: Syla 17 Dhj 00:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet Vetura Opel Astra Vetura Posedon Goma te Dimrit , Abs , Centrall , Air Bak , Gjamat me rrym , Cd , Regjistrim ka edhe 10 Muaj Vetura eshte ne gjendje shum te mire per me shume info. Kontaktoni ne nr. 044 780 685 dhe 049 201 422 mund te kontaktoni dhe ne Viber .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim