Opel Astra H 1.7 cdti -06 rks 10 muaj qmimi fix

Shitet nga: privat 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 900 EUR   5 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
shitet vetura opel astra H 1.7 cdti me 10 muaj rexhistrim, viti 29.01.2006 ne gjendje shum te mir teknike dhe shum ekonomike, posedon klim funksionale, abs, esp, bordkompjuter dritaret me rrym, pasqyret me nxemje ,senzor shiu , fellne 16 she me goma te reja ms , baterin e re , rexhistrimi i par ne ks ju mirpres vetem oferta serioze...qmimi fix mos thirri per qmimi ma te lir
+37744310779
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim