Opel Astra H Automatik vetem 98000km Perfekte -05

Shitet nga: Asra 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra

Shitet Opel Astra 1.8-16v.B.automatik-92kw- 125ps viti prodhimit 2005 ke vetem 98000km orgjinale.
eshte full extra ne gjendje te shkelqyer teknike dhe optike,i garazhuar,shume i pastert pa duhan. regjistrimi i dyte ne RKS shume pak i vozitur ketu ne Kosove.Dora e pare.
Te gjitha funkcionale pa asnje vrejtje.
Ndruesi i shpejtesive ne gjendje te shkelqyer!
---Klimatronik
---Tempomat
---Senzora perkingu & shiu
--'Airbag
---Esp
---mbyllje qendrore me 2 çelsa orgjinale
--'Goma te rreja dimri djetor 2015-2 vite garancion
---Bateri te rre-dhjetor 2015-2 vite garancion
--board computer te madh
---motor ecotec shume economik
etj...
--Nuk eshte hipotek perkthimi mbrenda ores!
shitet prej pronarit.
Nuk bej ndrrime.
044 135 968
PrishtinNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim