Opel Astra dizel -04

Shitet nga: labi 21 Nën 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel Astra 1.7 DIESEL regjistrim deri ne prill te vitit 2016.
Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike .

Garantoj per kilomentrazh . posedoj librin e servisit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim