Opel Astra

Shitet nga: vahudin 06 Tet 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes veturen Opel Astra - Disel 1,7 fabrikisht, viti fundi 1993, ne gjendje shume te mire teknike, vozitje shume te rehatshme, pa zhurme, interierin e mbrendshem shume te pastert dhe te ruajtur. Rexhistrim i posa skaduar. Pres bleres serioz. Ndrrim nuk bej.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim