Opel Astra

Shitet nga: Taulant 01 Dhj 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet Opel Atra 2002 1.7 diesel regjistrimi i pare ne kosove ka regjistrim edhe 9 muaj vetura eshte ne gjendje shume te mire shpenzime shume te vogla eshte e rujatur si brenda ashtu dhe jashte eka servisin e kryer eshte extra ka klimatronik senzore shiu tempomat gomat e reja nuk ka nevoj te investohet kurgja ne ta ndrim nuk bej pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim