Opel astra 1.7 Diesel

Shitet nga: Fisi 05 Shk 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 350 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet opel astra 1.7 dti dizel.Vetura eshte ne ghendje shume te mire .Posedon klime ac,gjamat me rryme ,4 gomat e reja dhe 1 vit regjistrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim