Opel astra 1.7 h 2010

Shitet nga: opel 10 Nën 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
shitet apo ndrrohet opel astra posedon kto veti;
1.7 110 ps. motorr ekoflex
klim .aeir bak abs.centrall me alarm .2 qelsa
senzor shiu.dritat automatik
regjistrume ne rks.edhe 10 muj regjistrimi i pare ne ks
ne gjendje shum te mire optike dhe teknike.
kilometrat e garantume me liber servisi
e shum tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim