Opel astra 2011

Shitet nga: Opel 06 Shk 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet vetura opel astra viti 2011 2.0 CDTI me 165000 te kalume me liber te servisit Vetura osht pa dogan dhe osht shum e rrujtne si jasht ashtu edhe mrena osht full extra
045540653 viber
049808694
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim