Opel astra ne gjendje shum te mir

Shitet nga: Opel 30 Dhj 03:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
SHES VETUREN NE GJENDJE SHUM TE RREGULLT 1.7DIESEL MOTORIN E KA SHUM TE MIR SI DHE VETURA ESHTE E RUAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT VETURA ESHTE HIDRAULIK CENTRAL GOMA TE MIRA M+S ME NJE FJAL TIP-TOP PER ME SHUM INFO TEL 044228962 OSE 049228962
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim