Oppel Astra 1.7 H ekoflex vitit.2010

Shitet nga: opel astra 19 Mar 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
opel Astra 1.7 H ekoflex vitit.2010
KlimaAutomatik
senzora shiu
6 shpejtsi
2 qelsät
Edition 111
ne gjendje shum te mire teknike dhe optike
fellne me goma te reja vere
dy qelsät
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim