SHITET OPEL ASTRA 1.7 DIZELL

Shitet nga: Flamur 07 Mar 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet vetura opel astra 1.7 dizell viti i prodhimit 2002 eshte me targa te huaja i pa doganuar per me shum informata na kontaktoni 045642106 dhe 044494629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim