Shes Opel Astra 1.7 CDTI Facelift !

Shitet nga: xxxx 06 Maj 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Vetura perban ABS , airbag , klime , fellne , etj . Ka te kryer doganen dhe akcisen .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim